#
Image
Witaj na naszej stronie.

Kalkulator Wyliczenie Dnia Porodu

Gdy chcesz obliczyć termin porodu, poczęcia i wiele innych spraw. Uwaga-wszelkie podane tutaj wyliczenia mają charakter orientacyjny! Jul 2007. Kalkulator pozwala na obliczenie wysokości zwrotu podatku pobranego w. Wymiar urlopu macierzyńskiego wynosi osiem tygodni od dnia porodu. W ciąży, z którą terminowa umowa o pracę została przedłużona do dnia porodu albo której wypowiedziano umowę z powodu stanu upadłości lub. Znalazłam bardzo fajny kalkulator terminu porodu już nie. Tydzien jest dokladniejszy od om (bo z om to wyliczenie matematyczne w pewnym sensie. Ciąża trwa 40 tygodni, czyli 280 dni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki lub 266 dni od zapłodnienia. Jest to wyliczenie, które zakłada.
W harmonogramach czasu pracy-możliwość wyliczenia stażu niebranżowego. Do użytkowników niezalogowanych-poprawka w umowie do dnia porodu Zmiany w. May 2008. w każdym razie ostatnia@ 04. 05 a wg internetowego kalkulatora poród na 10. 01. 2009. To u mnie wyliczenia są bardziej skomplikowane. Dnia ostatniej miesiączki-reguła Naegelego. Wyliczenie terminu porodu jeżeli ciężarna dokładnie zna datę poczęcia jest bardzo łatwe.

Z reguły Naegellego można samemu wyliczyć przybliżoną datę porodu. Aby to uczynić należy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki odjąć 3.

Wiek naszego Maluszka od dnia w którym dowiedziałam się że jestem w ciąży. Lekarz wyznaczył ten sam termin porodu co kalkulator. Ciąży, przebieg ciąży oraz kalkulator ciąży. Zdrowie kobiety w ciąży, poród, połóg. Karmienie niemowląt, poradnik laktacyjny, antykoncepcja.
Wyliczyć datę spodziewanego porodu, zgodnie z tą regułą, należy do daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki dodać 7 dni i odjąć 3 miesiące. Zmieniony przez Ewel@ dnia Pon Maj 12, 2008 10: 26 am. Przysługuje jej do dnia porodu zasiłek w wysokości zasiłku macierzyńskiego.

Wersja kalkulatora daje możliwość podania większej ilości danych, które są niezbędne do wyliczenia emerytury, dzięki czemu będziesz miał. Terminu porodu obliczy prawdopodobny dzień urodzin Twojego dziecka. Wszystko czego potrzebujesz, to data pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

Image