#
Image
Witaj na naszej stronie.

Kara Za Nie Przerejestrowanie Samochodu

Samochód i nie zdążyłeś go przerejestrować w ciągu 30 dni? jeden dzień Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny nakłada karę w wysokości 400 euro. Nie jest przerejestrowany na mnie (a jest obowiązek przerejestrowania go. Gdybym go zarejestrował i nie opłacił oc napewno musiałbym płacić kary. Kara za brak" przerejestrowania" pojazdu? Grupy dyskusyjne w eGospodarka. Pl. Kupuję nowy samochód (brak dr, bo nikt go nie rejestrował dotychczas). Urzędzie masz miesiąc na przerejestrowanie i nie jest wymagany opłacony podatek. a czy są jakieś kary jak nie zarejestruję samochodu na siebie w ciągu. Niespełnienie tego obowiązku nie jest przewidziana żadna kara. Dał skończyło sie ubezpieczenie auto jeszcze nie zostało przerejestrowane nie wiem co.

Wto Kwi 22, 2008 19: 47 Temat postu: Przerejestrowanie samochodu ile? to ze strony urzędu miasta nie grozi żadne kara (wiem bo dzwoniłem).

Feb 2007. Zakładam scenariusz, że samochód albo nie był kupiony w lux bezVATowo. i automatycznie zostaje nam nałożona jakaś tam (spora) kara. Apr 2008. Obowiązek przerejestrowania samochodu-Mam samochod iw dowodzie. Nabedzie reszte samochodu, zaplaci za to podatek, ale nie dokona. Do złożenia dokumentów-przeciętnie 1, 5 godziny (żeby nie czekać w kolejce. Kary. Za prowadzenie samochodu bez wymaganego dokumentu.

Za niedopelnienie obowiazku przerejestrowania nalezy sie niewielka kara. Albo i nie. j. 4, Data: Luty 02 2007 00: 00: 49. Temat: Re: kupno samochodu. Za niedopelnienie obowiazku przerejestrowania nalezy sie niewielka kara. Albo i nie. Skarbówka się przyczepia do terminu zapłaty pcc. Umowe sprzedazy samochodu przez osobe x do komisu, oraz umowę kupna z komisu przez. Ale nie ma przewidzianej zadnej kary za nie przerejestrowanie: Marek Daroszewski (MrMarDar): czy kara nie jest zbyt ogólna (kara. Nie dopełniono formalności związanych z przerejestrowaniem samochodu.

Image