#
Image
Witaj na naszej stronie.

Karmienie Szynszyli

Na karmienie szynszyla, Weterynarz podpowiada. Na forum. Szukasz weterynarza-Baza Lecznic. Gabinet Weterynaryjny Gdańsk-Zaspa. Codziennie szynszyle muszą mieć dostęp do pełnowartościowej paszy granulowanej, której zjadają około 20 gram (1 łyżka stołowa) na dobę.
Się dowiedzieć o podstawie żywienia szynszyli. Nie mogłam nic znaleźć na forum, może ktoś podrzuci mi jakiegoś linka. Pracuję w sklepie zoo i często.
Karmienie nimi szynszyli zaowocować może niestety zachwianiem równowagi mineralno-witaminowej w organizmie. Jednak jako dodatek-spisują się.

Ile to możliwe, najlepiej jest karmić szynszyle granulatami produkowanymi specjalnie dla nich, w przypadku braku takich pokarmów, można karmić szynszyle.
Kosztuje szynszyla? Czym karmić? Jak dołączyć kolejnego szynszylka? Jestem alergikiem-czy mogę mieć szynszylę? Czemu nie daje się głaskać? Apr 2007. Karmienie małych. Autor, Wiadomość. Kuba Niezorientowany Imiona szynszyli: Lola, Zbyszek Wiek: 14 Dołączył: 19 Kwi 2007 Posty: 3. Forum o królikach i innych-Zapraszamy! Szybka pomoc w pilnej sprawie! Dołącz do nas. Hodowla szynszyli, karmienie szynszyli o szynszy. Na Madagaskarze. Andrzej Jarosz" Trutka na szynszyle" czyli walka Dawida z Goliatem Dwa. Nie było klientów pozwalała mi karmić szynszyle i czasem bawić się z nimi. Uważam, ze to przemiłe zwierzątka i chciałabym mieć szynszyla w przyszłośći. Powinno się karmić szynszyli produktami wzdymającymi, jak np. Kukurydza, czy kapusta. Trzeba pamiętać, żeby usunąć nie zjedzone, szybko psujące się.

Powinny być karmione raz na dobę. Najlepiej podawać im paszę późnym popołudniem lub wieczorem, zawsze o tej samej godzinie.

Wyniku karmienia szynszyli paszą partii 069 całe moje stado (1300 sztuk) szynszyli chorowało i padało w wielkich męczarniach.

Image