#
Image
Witaj na naszej stronie.

Karolina Sawka

Sawka (ur. 15 grudnia 1991 w Szczecinie), polska aktorka dziecięca-zagrała rolę Nel Rawlison w nowej wersji ekranizacji książki w pustyni i w. Karolina Sawka: 7 najnowszych tematów. Karolina s. To badziewna aktorka Słabiutka aktorka, w niczym nie gra, a w roli Nel była okropnie sztuczna. Sawka-Karolina Sawka Biografia Galeria Fototematy Wywiady Artykuły Wiadomości Plotki Czat Strona oficjalna.
Pl-największa internetowa baza filmu polskiego. Opis filmów fabularnych, aktorów, spektakli teatru tv, filmów krótkometrażowych, animowanych. Gg do prawdziwej karoliny sawki-nel to chyba jest numer 9612752. ta karolina sawka jest prawdziwa albo nie prawdziwa. moŻe tylko jakaŚ 16-letnia. Sawka: Nie wiem. Bardzo trudno było mi nauczyć się płakać na zawołanie. Karolina Sawka: Słonia na początku trochę się bałam.
Sawka-Karolina śpiewa od 6 roku życia. Ma 12 lat. Mieszka w Chojnie koło Szczecina, tam także chodzi o szkoły. Jest przewodniczącą klasy!
Sawka (Rawlison Nel)-Filmy oraz informacje o aktorze w Nokaut. Pl. O Karolina Sawka-filmy, fotki, plotki i komentarze.

Sawka-Gwiazdy az-Film w interia. pl-Karolina Sawka. Biografia; Informacje; Filmogarfia; Galeria; Galeria; Soundtrack; Zwiastuny.

Sawka Informacje: przegląd, współpracował z. Forum, biografia, ciekawostki/plotki, nagrody, www, Filmografia: wg. Typu, wg. Roku, wg. Ocen.

Sawka (ur. 29. 04. 1993 r. Od urodzenia choruje na dysplazję kręgosłupowo-nasadową. Miała sześć operacji. Dwie najważniejsze operacje kręgosłupa.

Image