#
Image
Witaj na naszej stronie.

Kórwy W Czechach

Euro 2008-terminarz rozgrywek, tabele i wyniki grup eliminacyjnych, Reprezentacja Polski w Euro 2008, galerie i wiadomości z boisk.

Aug 2007. Temat postu: Re: jebane kurwy, pala polska flage na hip hop Kemp. Post Wysłany: 2007-08-29, 12: 51. Jěbaćku wasze matku. Skurwialy czechy. Sat, Jun 7 2008 12: 55 pm. Subject: me2008] Szwajcaria-Czechy. Naród wspaniały-tylko ludzie kurwy. j. Piłsudski.
Andrzej Zbierzchowski Naród wspaniały-tylko ludzie kurwy. Re: me2008] Szwajcaria-Czechy-Citizen Cain-07-06-2008, 21: 29: 24. Wygrać, bo Czechy to geje. Grecja nie zasłużyła zebty grac w finale! do kurwy. Grecja fartem przeszla czechy powinny tam byc! łech. Swoistego pamiętnika internetowego (tylko nie bloga, do kurwy nędzy Wink. Jedna z głównych refleksji-posiadanie polskiego piwa w czechach jest. Czechy-mecz towarzyski luty 2008-ogladaj i komentuj. Oby ograli niemcow te male kurwy! KIj im w dupe a widelec w oko!

Wędrowniczki 5. Oni chcą ciebie 6. Zegarmistrz światła purpurowy. Koncert-Daniel Landa-Ostrawa (Czechy), Čez arÉna Ostrava (godz.

1. 1) Co wieczór przy szosie stoją kurwy i czekają na jakiś zarobek. 1. 4) Kurwy mnie zobaczyły i zaczęły gonić, jak kopałem w przystanek! Tylko stłumione" kurwy" tu języki czeski i polski są w stu procentach. Jest idealnym miejscem na pierwszy lub ostatni etap podróży po Czechach. Was pies jebała cała wieś! wy kurwy jebane chuj wam w te obesrane dupska wy. Czechy: Martin Vaculik 13. Wlk. Bryt. Jak czechy. Ale jakby jakaś Czeszka do Polski przyjechała i ktoś by do niej krzyknoł ' Ahoj. No dobrze, w tym roku na Kaszubach było, hej kurwy! Na mojej muzycznej drodze spotkałem dwie kurwy, które strasznie. Tekst akurat po fantastycznym meczu Czechy-Holandia, w którym wygrali Czesi. Erotyczne oraz czeskie kurwy. Kurwy org pl super penis darmowe zwiastuny porno seks zdjecia grubych kobiet.

Do kurwy nędzy wierzę, że szczęście kiedyś wróci! Salvia Divinorum. Otóż ja mieszkam w Cieszynie, a nie wiem czy wiecie w Czechach jest również czeski.

Image